Benimle birlikte Profesyonel Trade Yaparak Sürdürülebilir Kazanç Sağlamak İster misiniz?

1 gönderi / 0 yeni
Ünal GÜRKAN
Benimle birlikte Profesyonel Trade Yaparak Sürdürülebilir Kazanç Sağlamak İster misiniz?

Dünya ticaretinin durma noktasına geldiği bu günlerde, kişiler, ellerinde bulunan varlıklar ile kazanç oluşturmayı hedefleyerek dünyanın en riskli ticareti olan finans sektörüne paralarını yatırmaktalar. Bilgi ve tecrübesi sıfıra yakın kişilerin söylem ve işlemlerine güvenerek işlemlerini gerçekleştirmekte ve her zaman değişmeyen sonuca onlar da ulaşarak tüm varlıklarını kaybetmektedirler.  
 
Finans piyasalarında bilgi ve tecrübesi olmayan kişilerin bu sektöre girmemelerini kesinlikle tavsiye ederim. Dünyada işlem yapan kişi ve kurumların %90’ ından fazlasının kaybettiği bu sektörde,  %10’ dan daha düşük bir paya sahip kitlenin içine girmek tahmin edildiğinden çok daha zordur.
 
Başlığımda sorduğum soru;  finans piyasalarında bilgi ve tecrübesi bulunan fakat onlarca faktörün bir araya gelmesinden sonra, parasını koruyabilecek ve sonrasında kazanç sağlayabilecek pozisyona gelinebilen finans piyasalarında henüz bu aşamaya ulaşamamış kişiler içindir. 
 
Benim bilgi, tecrübe, risk yönetimi, işlem strateji ve teknik analizlerimden faydalanmak isteyen kişilere sürdürülebilir bir kazanç elde etmelerini sağlamak için ortak çalışma alanı oluşturmuş bulunmaktayım. Bu ortak çalışma alanından faydalanmak isteyen kişilerin, aşağıdaki kriterlerimden taviz vermeyeceğimi başlangıçta bilmelerini isterim.
 
 
Aracı kurum seçimi : Özellikle foreks piyasasında en önemli konu güvenilir ve dünya çapında her anlamda kabul görmüş aracı kurumla çalışmaktır. Başlangıç seviyesi ve profesyonel trader olma yolunda ilerleyen yatırımcılar için seçimim aşağıda linkini verdiğim ASIC (Avusturalya)-414530 ve FCA (İngiltere)-684312 Lisanslı dünyada kabul görmüş Pepperstone şirketidir. 
 
 
                                                        PEPPERSTONE ŞİRKETİNİ İNCELEMEK VE HESAP AÇMAK İÇİN TIKLAYINIZ
 
 
Bu linkten şirketi inceleyebilir, verdiği hizmetleri, eğitimleri ve sunduğu, işlemlerinize artı katacak programları hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca kendi sitemde yer alan Pepperstone şirketi hakkında detaylı incelemelere ait sonuçları da okuyabilirsiniz.
 
Bu şirkette işlem yapmanız; paranızın güvende olacağını, emirlerinizin piyasaya kesinlikle iletileceğini, aracı kurumların paranızı çalmak için fiyat kayması ( Slipaj ve güvenilir foreks şirketleri hakkında bilgilendirme ), arka plan yazılım çalıştırmayacağını yada sürekli kazanç sağladığınızda işlemlerinize müdahale edilmeyeceğini garanti altına alacaktır. Bu şirkette yatırımlarınızı yönlendirmeniz, işlemlerinizi takip edebileceğimden, benim de anlık olarak size bilgi veya uyarı ulaştırmamı kolaylaştıracak, hesabınızın daha kontrollü işletilmesine olanak sağlayacaktır.
 
İşlem Stratejilerim : Birlikte işlem yapacağımız traderların sürdürülebilir kazanç elde edebilmeleri için benim işlem stratejilerimle (açılacak lot miktarı, bakiye ve risk yönetimi, işlem giriş noktaları, kar alma, zarar durdurma) işlem yapmalarını isteyeceğim. Stratejilerimin doğru uygulandığını, belirttiğim şirkette işlem yapan traderları izleyerek kontrol etmeye çalışacağım. Buna önem vermemin nedeni; foreks piyasası hakkında bilgisi olan traderların da bildiği gibi işlem stratejileri bir kez dahi bozulduğunda foreks piyasasında kazançları kaybetmenin yanı sıra hesabın kapanmasına bile yol açabilecek sonuçların çok ani bir şekilde gelişmesindendir. İşlem stratejilerime uyularak dört saatlik, günlük ve haftalık işlemler açılacak hafta ve ay sonunda bakiye korunarak, üzerine kar elde edilmesi sağlanacaktır.
 
Trade Psikolojisi : Foreks piyasasında en önemli konu trader’ın psikolojisidir. Gireceği işlemleri kaybettiğini kazanmak için giren, milyon doları olmadan milyon dolarla kazanmak isteyen, para kaybetmeyi hazmedemeyen (kol kesme denilen zararı belirli bölgelerde kapatamayan) ,  bu parite veya emtia en dibe veya en tepe noktaya geldi bu bölgelerden sürekli piyasanın yönüne işlem açmaya başlama gibi bir çok durumun üstesinden gelebilecek erdeme ulaşmış kişiler ancak foreks piyasasında kazanç elde edebilecektir. Bu psikolojik olayların üstesinden gelebilmek için de trade zamanları haricinde online toplantılar gerçekleştirerek bu konuların nasıl aşılabileceğini traderlar ile paylaşacağım. 
 
Bu aşamaya kadar yazımı tamamen okuyan ve kabul eden kişiler info@gurkanfx.com mail adresimizden irtibat bilgileriyle birlikte bize mail gönderdiklerinde telefon ile irtibata geçilerek sürecin başlangıcı sağlanacaktır.
 
 
Saygılarımla..
Ünal GÜRKAN